Trainingsrooster

Dit schema loopt van 7-9-2020 t/m 16-10-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:15 Skills F Trainingsgroep Skills
17:15 - 18:15 Skills E Trainingsgroep Skills
18:00 - 19:30 Jongens D1 Dennis Kok
Beau Jeurink
Water2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Eva Balfoort Rabo1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Rosan Gubbels Rabo1 - CD
18:15 - 19:00 Skills 8E Trainingsgroep Skills
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Meke den Biesen Water2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C1 Rudi Plemencic Rabo1 - AB
19:30 - 20:30 DOT hockey avond Bram Ramers Rabo1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Water2 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes B4 Jeroen Overmars Water2 - CD
20:15 - 21:30 Meisjes A1 Rudi Plemencic Rabo1 - AB
20:30 - 22:00 TRIM hockey Bram Ramers Rabo1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Timo Slot Water2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes C3 Berry Eskes Rabo1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Karin Jeurink Water2 - CD
19:00 - 22:00 Keeperstraining (regulier elftallen) Trainingsgroep Rabo1 - AB Bastiaan Slot
19:00 - 20:00 Jongens C1 Timo Slot Water2 - AB
19:15 - 20:15 Jongens B1 Berry Eskes Rabo1 - CD
20:00 - 21:15 Meisjes A3 Daniel van Deijzen Water2 - AB
20:15 - 21:15 Meisjes B3 Berry Eskes Rabo1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 DOT hockey ochtend Rabo1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Nora Gubbels
Pien van Geffen
Rabo1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Eva Smits
Lieke Janssen
Rabo1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Babette Jeurink Rabo1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Cira Sperna Weiland Rabo1 - B
16:30 - 17:30 Trainingsteam E3 Jane Veldpaus Rabo1 - C
16:30 - 17:30 Trainingsteam Mix F1 Noor Jacobs Rabo1 - A
17:00 - 17:30 Keeperstraining Jongste Jeugd (achttal) Trainingsgroep Water2 - AB
17:30 - 18:00 Keeperstraining Jongste Jeugd (zestal) Trainingsgroep Water2 - AB Trainer Fay
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Maxim Roelofs Rabo1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Dylana Eskes Rabo1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Rudi Plemencic Water2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Timo Slot Water2 - CD
18:30 - 19:45 Jongens D1 Rein Scheenstra Rabo1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Herman Driessen
Iwan de Leeuw
Rabo1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 1 Rudi Plemencic Water2
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Bram Ramers Water2
19:45 - 21:00 Jongens A1 Rein Scheenstra Rabo1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Bas Tesser Rabo1 - CD
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 Bas Tesser Rabo1 - CD
21:00 - 22:00 Heren 1 Rabo1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Arnoud Prenger Rabo1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Paul Sperna Weiland Water2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B4 Dan Keawboot Rabo1 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes C3 Amber Marcus
Cathalijne van Soest
Water2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Arnoud Prenger Rabo1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Goran Verspui
Leila Abdulahi Mohamed
Water2 - AB
19:45 - 21:00 Meisjes A3 Dan Keawboot Rabo1 - CD
20:30 - 21:30 Meisjes A2 Arnoud Prenger Rabo1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Jeroen Overmars Rabo1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes B3 Arnoud Prenger Rabo1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Marc Schuurman Water2 - CD
18:30 - 20:00 Jong Dames 1 Arnoud Prenger Rabo1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Edwin Roelofs Rabo1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Tycho Groot Wesseldijk Water2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Sandy Peters Water2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Rudi Plemencic Water2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Arnoud Prenger Rabo1 - AB
20:00 - 22:00 Jong Heren 1 Marieke Korsten Rabo1 - CD