Social media
Agenda
26-11    Instructieavond scheidsre
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 november | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
meisjes C1 12019 MHCBeuningen MC1 45 07:30 09:00 uit -   info

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens E1 8523 MHC Wijchen J6E1 60 07:45 09:15 uit -   info
meisjes F1 9596 MHC Bemmel 800 MF1 60 07:45 09:15 uit -   info
  Veld B  
meisjes 8E1 8913 MHC Boxmeer M8E1 60 08:00 09:30 uit -   info
  Veld 1 AB  

16 november | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
meisjes A1 10678 WMHC MA3 60 08:45 10:15 uit -   info
meisjes D3 12742 WMHC MD3 60 08:45 10:15 uit -   info
meisjes C4 12412 AHC Velp MC5 70 08:50 10:30 uit -   info

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
meisjes E1 9357 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe M6E1 50 08:55 10:15 uit -   info

16 november | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D1 10458 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD3 09:30 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Carlijn van der Donk (jong Dames 1) en Elsemiek van der Donk (Dames 2)
Kleedkamer: 1

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
meisjes 8E2 8978 C.M.H.C. CIVICUM M8E2 09:30 Houtveld II  info
  veld 2a+b  
Ouders/Coaches fluiten deze wedstrijd Kleedkamer: 2
Meisjes F2 9651 Union MF3 09:30 Houtveld II  info
  veld 2d  
Ouders/Coaches fluiten deze wedstrijd Kleedkamer: 3
Mix F1 9669 NMHC Nijmegen MF2 09:30 Houtveld II  info
  veld 2c  
Ouders/Coaches fluiten deze wedstrijd Kleedkamer: 4

16 november | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens C1 10265 NMHC Nijmegen JC3 11:00 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Frederique Huisman (Dames 2) en Anneloes Huisman (Dames 2)
Kleedkamer: 1
meisjes D2 12738 MHC Bemmel 800 MD5 11:00 Houtveld II  info
Fluiten: Paola Klarenbeek (Dames 2) en Roos van de Klok (jong Dames 1)
Kleedkamer: 2
meisjes A3 11129 MHC Wijchen MA2 12:30 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Nathalie Janssen (meisjes A2) en Dominique Klarenbeek (Dames 2)
Kleedkamer: 3
meisjes C3 12190 HCOIJ MC2 12:00 12:30 uit -   info
meisjes D1 12497 NMHC Nijmegen MD2 12:30 Houtveld II  info
Fluiten: Anne Lamers (Dames 1) en Janneke de Louw (Dames 1)
Kleedkamer: 4
meisjes B3 11900 HCM Arnhem MB4 70 13:50 15:30 uit -   info
  Druten speelt in uittenue: Druten geen oranje sokken  
meisjes A2 10873 Hockey Vereniging Zevenaar MA2 14:30 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Bart Bosman (Trimhockey) en Bram Berendsen (Heren 1)
Kleedkamer: 2
meisjes C2 12097 MHC Bemmel 800 MC3 14:30 Houtveld II  info
Fluiten: Ruben Mastwijk (Jong Heren 1) en Britt Mooren (Dames 1)
Kleedkamer: 3
Jongens D2 10498 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JD4 70 14:20 16:00 uit -   info
Jongens A1 9768 M.H.C. Oosterbeek JA1 60 14:30 16:00 uit -   info
meisjes B2 11702 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB4 16:00 Houtveld II  info
Fluiten: Eva van Boekel (meisjes A1) en Thijs Mulders (Jong Heren 1)
Kleedkamer: 4
meisjes B4 11892 M.H.C. Oosterbeek MB5 16:00 Rabobank veld 1  info
Fluiten: Wies Gubbels (meisjes A1) en Fere van Dijk (Dames 1)
Kleedkamer: 2
meisjes B1 11699 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB3 70 15:35 17:30 uit -   info


Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
D1 Hockeyclub Berlicum D1 1-4
D2 HCM Arnhem D6 1-3
D3 Union D11 0-2
H1 MHC Wijchen H3 6-4
JD1 MHC Wijchen DJ2 6-0
JA1 MHC Wijchen JA1 7-2
JC1 WMHC JC1 2-4
JD1 THCC De Kromhouters JD1 0-5
JD2 M.H.C. Oosterbeek JD3 2-1

Verslagen
Nog geen verslagen.