Social media
Agenda
De agenda is leeg
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Kies een ander team :
Jong Heren 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Begeleider David van Wijk
Coach Marieke Korsten
Trainer Marieke Korsten
Trainer Rein Scheenstra

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 okt 8229 Nunspeet HJ1
14:30 15:00 thuis Rabobank veld 1
  * AFGELAST * 
27 okt !Reservering TRAINING
10:30 thuis Rabobank veld 1
  Training JH1 10:30 - 12:30 Reservering Marieke 
3 nov !Reservering TRAINING
10:30 thuis Rabobank veld 1
  TRAINING 10:30 - 12:30 Reservering Marieke 
10 nov !Oefenwedstrijd nog te bepalen
13:00 thuis Houtveld II
  Reservering Marieke: oefenwedstrijd JH1 
17 nov 3536 HC Zwolle HJ1
thuis
  Wilbert onder voorbehoud 
24 nov 3542 MHCBeuningen HJ1
45
09:45 11:00 uit route
1 dec 3546 MHC Almelo HJ1
thuis
6 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn HJ1 6 15 5 0 1 45 8 0
2 Druten HJ1 5 15 5 0 0 22 4 0
3 Beuningen HJ1 4 12 4 0 0 49 6 0
4 Almelo HJ1 5 12 4 0 1 30 7 0
5 Zwolle HJ1 4 12 4 0 0 20 5 0
6 Oosterbeek HJ1 6 3 1 0 5 9 37 0
7 Westerduiven HJ1 4 1 0 1 3 6 24 0
8 Nunspeet HJ1 5 1 0 1 4 6 42 0
9 Epe HJ1 4 0 0 0 4 6 23 0
10 Ommen HJ1 5 0 0 0 5 5 42 0

Uitslagenmatrix
  Beuningen HJ1Druten HJ1Oosterbeek HJ1Apeldoorn HJ1Epe HJ1Nunspeet HJ1Ommen HJ1Zwolle HJ1Westerduiven HJ1Almelo HJ1
Beuningen HJ1   13-1 14-2
Druten HJ1   7-0 3-1
Oosterbeek HJ1 2-12 1-4   3-0
Apeldoorn HJ1 2-4 7-1   10-0
Epe HJ1 1-10 0-4  
Nunspeet HJ1 0-14   5-5 0-7
Ommen HJ1 1-9   2-4 0-8
Zwolle HJ1 5-1 5-2  
Westerduiven HJ1 0-6  
Almelo HJ1 9-1 2-3 4-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Kampen HJ1 Epe HJ1 2-16 Definitief
.. Zwolle HJ1 Oosterbeek HJ1 5-1 Definitief
.. Beuningen HJ1 Nunspeet HJ1 13-1 Definitief
.. Almelo HJ1 Apeldoorn HJ1 2-3 Definitief
.. Druten HJ1 Westerduiven HJ1 3-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Westerduiven HJ1 Kampen HJ1 4-1 Definitief
.. Apeldoorn HJ1 Druten HJ1 2-4 Definitief
.. Nunspeet HJ1 Almelo HJ1 0-7 Definitief
.. Oosterbeek HJ1 Beuningen HJ1 2-12 Definitief
.. Ommen HJ1 Zwolle HJ1 2-4 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Apeldoorn HJ1 Westerduiven HJ1 10-0 Definitief
.. Almelo HJ1 Oosterbeek HJ1 9-1 Definitief
.. Beuningen HJ1 Ommen HJ1 14-2 Definitief
.. Zwolle HJ1 Epe HJ1 5-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Nunspeet HJ1 Apeldoorn HJ1 0-14 Definitief
.. Ommen HJ1 Almelo HJ1 0-8 Definitief
.. Oosterbeek HJ1 Druten HJ1 1-4 Definitief
.. Epe HJ1 Beuningen HJ1 1-10 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Apeldoorn HJ1 Oosterbeek HJ1 7-1 Definitief
.. Almelo HJ1 Epe HJ1 4-3 Definitief
.. Druten HJ1 Ommen HJ1 7-0 Definitief
.. Nunspeet HJ1 Westerduiven HJ1 5-5 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Ommen HJ1 Apeldoorn HJ1 1-9 Definitief
.. Westerduiven HJ1 Zwolle HJ1 0-6 Definitief
.. Oosterbeek HJ1 Nunspeet HJ1 3-0 Definitief
.. Epe HJ1 Druten HJ1 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
  Druten HJ1 Nunspeet HJ1 15:00 Hockeyclub Druten
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  Apeldoorn HJ1 Epe HJ1 10:45 Sportpark Orderbos
  Beuningen HJ1 Zwolle HJ1 10:30 Sportpark 'den Alst'
  Nunspeet HJ1 Ommen HJ1 12:45 Sportp. 'De Wittsangh'
  Oosterbeek HJ1 Westerduiven HJ1 11:00 Sportpark 'De Bilderberg'
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  Epe HJ1 Nunspeet HJ1 13:00 Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Ommen HJ1 Oosterbeek HJ1 Sportpark Westbroek
  Westerduiven HJ1 Beuningen HJ1 Westsingel
  Zwolle HJ1 Almelo HJ1 11:00 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Almelo HJ1 Beuningen HJ1 12:45 Sportpark Hinseveld
  Druten HJ1 Zwolle HJ1 Hockeyclub Druten
  Ommen HJ1 Westerduiven HJ1 Sportpark Westbroek
  Oosterbeek HJ1 Epe HJ1 13:30 Sportpark 'De Bilderberg'
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Almelo HJ1 Westerduiven HJ1 11:45 Sportpark Hinseveld
  Beuningen HJ1 Druten HJ1 11:00 Sportpark 'den Alst'
  Epe HJ1 Ommen HJ1 13:00 Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Zwolle HJ1 Apeldoorn HJ1 15:15 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Apeldoorn HJ1 Beuningen HJ1 12:45 Sportpark Orderbos
  Druten HJ1 Almelo HJ1 Hockeyclub Druten
  Nunspeet HJ1 Zwolle HJ1 12:30 Sportp. 'De Wittsangh'
  Westerduiven HJ1 Epe HJ1 Westsingel

Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
D1 Mixed Hockey Club Heesch D1 2-11
D2 NMHC Nijmegen D16 8-1
D3 N.S.H.C. Apeliotes D15 3-3
H1 WMHC H3 1-4
JD1 Westerduiven DJ1 (O) 11-0
JH1 MHC Epe HJ1 4-0

Verslagen
Nog geen verslagen.