Social media
Agenda
9-3    Opleidingen scheidsrechte
16-3    Opleiding cs plus
12-6    Dames trim toernooi (DOT)
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Kies een ander team :
meisjes C1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Steven Tromp
Trainer Jeroen Overmars
Begeleider Svenja Gubbels
Coach Steven Tromp

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 18854 Lochemse Hockey Club MC1
13:45 14:30 thuis Rabobank veld 1
  Kleedkamer 2 
14 mrt 18849 HCQZ MC1
60
10:55 12:40 uit route
21 mrt 18855 MHC Bemmel 800 MC2
13:45 14:30 thuis Houtveld II
  Kleedkamer 3 
28 mrt 18840 MHC EDE MC2
65
13:50 15:40 uit route
4 apr 18856 Union MC2
11:45 12:30 thuis Rabobank veld 1
18 apr 18826 Lochemse Hockey Club MC1
0
uit route
9 mei 18857 HCQZ MC1
thuis
16 mei 18832 MHC Bemmel 800 MC2
60
uit route
6 jun 18858 MHC EDE MC2
thuis
13 jun 18788 Union MC2
60
12:15 14:00 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 QZ MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Union MC2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Union MC2Lochem MC1Bemmel MC2Ede MC2QZ MC1Druten MC1
Union MC2  
Lochem MC1  
Bemmel MC2  
Ede MC2  
QZ MC1  
Druten MC1  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Druten MC1 Lochem MC1 14:30 Hockeyclub Druten
  Ede MC2 Bemmel MC2 10:20 Sportp. 'De Bosrand'
  Union MC2 QZ MC1 15:45 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Bemmel MC2 Union MC2 14:00 Sportpark Ressen
  Lochem MC1 Ede MC2 10:45 Lochem
  QZ MC1 Druten MC1 12:40 Sportpark Staddijk
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Druten MC1 Bemmel MC2 14:30 Hockeyclub Druten
  QZ MC1 Lochem MC1 10:50 Sportpark Staddijk
  Union MC2 Ede MC2 14:00 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Bemmel MC2 QZ MC1 12:25 Sportpark Ressen
  Ede MC2 Druten MC1 15:40 Sportp. 'De Bosrand'
  Union MC2 Lochem MC1 15:45 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Druten MC1 Union MC2 12:30 Hockeyclub Druten
  Lochem MC1 Bemmel MC2 Lochem
  QZ MC1 Ede MC2 Sportpark Staddijk
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Bemmel MC2 Ede MC2 10:20 Sportpark Ressen
  Lochem MC1 Druten MC1 Lochem
  QZ MC1 Union MC2 Sportpark Staddijk
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Druten MC1 QZ MC1 Hockeyclub Druten
  Ede MC2 Lochem MC1 Sportp. 'De Bosrand'
  Union MC2 Bemmel MC2 15:45 Sportp. 'De Kluis'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Bemmel MC2 Druten MC1 Sportpark Ressen
  Ede MC2 Union MC2 Sportp. 'De Bosrand'
  Lochem MC1 QZ MC1 Lochem
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Druten MC1 Ede MC2 Hockeyclub Druten
  Lochem MC1 Union MC2 Lochem
  QZ MC1 Bemmel MC2 Sportpark Staddijk
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Bemmel MC2 Lochem MC1 Sportpark Ressen
  Ede MC2 QZ MC1 Sportp. 'De Bosrand'
  Union MC2 Druten MC1 14:00 Sportp. 'De Kluis'

Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
ZJD12 MHC Bemmel 800 JD2 5-2
ZJD12 HCQZ JD2 6-0
ZMB1 MHC Bemmel 800 MB4 1-2
ZMB1 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB3 3-1
ZMC1 MHCBeuningen MC1 4-3
ZMC1 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC1 5-3
ZMC2 HC Ares MC2 3-2
ZMC2 HCM Arnhem MC2 0-4
ZMA2 Union MA3 1-6
ZMA2 MHC Bemmel 800 MA3 3-5

Verslagen
Nog geen verslagen.