Social media
Agenda
De agenda is leeg
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jeugd 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo JA1 5 15 5 0 0 24 5
2 Union JA2 6 15 5 0 1 17 12
3 HCM JA1 5 9 3 0 2 15 4
4 Hattem JA1 5 6 2 0 3 8 14
5 Zwolle JA2 6 6 2 0 4 7 13
6 Twente JA1 5 6 2 0 3 6 13
7 Flevoland JA1 5 4 1 1 3 7 9
8 Druten JA1 5 1 0 1 4 6 20
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JB1 5 15 5 0 0 26 6
2 Westerduiven JB1 5 12 4 0 1 17 5
3 HCM JB1 5 12 4 0 1 12 5
4 Ede JB1 6 9 3 0 3 23 12
5 Ares JB1 5 7 2 1 2 9 11
6 Upward JB2 6 6 2 0 4 5 20
7 Wageningen JB2 5 1 0 1 4 3 11
8 Mezen JB1 5 0 0 0 5 1 26
  1e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel JC1 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem JC1 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten JC1 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM JC2 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek JC2 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JC2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JD1 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM JD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters JD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe JD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JD3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens Zaal A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten JA1 9 21 7 0 2 44 22
2 Wageningen JA2 9 15 5 0 4 30 23
3 Nijmegen JA2 9 11 3 2 4 28 35
4 Bemmel JA1 9 5 1 2 6 29 51
  2e klasse 
  Jongens Zaal B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters JB1 10 25 8 1 1 48 25
2 Arnhem JB1 10 20 6 2 2 43 30
3 Nijmegen JB2 10 18 5 3 2 36 30
4 Westerduiven JB1 10 8 2 2 6 23 34
5 Druten JB1 10 8 2 2 6 22 37
6 HCM JB1 10 5 1 2 7 24 40
  Sub-topklasse 
  Jongens Zaal C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen JC2 10 28 9 1 0 82 9
2 HCM JC12C 10 25 8 1 1 66 13
3 HCM JC2 10 18 6 0 4 35 29
4 Union JC3 10 12 4 0 6 31 37
5 Druten JC1 10 6 2 0 8 16 62
6 Overbetuwe JC2 10 0 0 0 10 11 91
  2e klasse 
  meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hattem MA1 5 13 4 1 0 18 6
2 Bully MA2 5 12 4 0 1 19 13
3 Ares MA1 5 12 4 0 1 12 7
4 Nijmegen MA2 5 7 2 1 2 16 11
5 Flevoland MA1 5 6 2 0 3 14 13
6 Westerduiven MA1 5 6 2 0 3 9 12
7 Meppel MA1 5 3 1 0 4 4 18
8 Druten MA1 5 0 0 0 5 8 20
  1e klasse 
  meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA2 5 13 4 1 0 19 5
2 Union MA3 6 13 4 1 1 11 6
3 Upward MA3 5 7 2 1 2 12 11
4 Union MA6 6 7 2 1 3 10 18
5 Kromhouters MA2 5 6 2 0 3 7 8
6 Beuningen MA2 5 6 2 0 3 9 11
7 Druten MA2 5 6 2 0 3 7 11
8 Overbetuwe MA2 5 3 1 0 4 5 10
  2e klasse 
  meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MA3 6 15 5 0 1 25 5
2 Union MA7 6 13 4 1 1 12 7
3 Druten MA3 5 10 3 1 1 8 2
4 Zevenaar MA2 6 10 3 1 2 8 5
5 Upward MA4 6 5 1 2 3 7 11
6 Nijmegen MA5 5 4 1 1 3 6 14
7 Overbetuwe MA3 5 3 1 0 4 6 17
8 Kromhouters MA3 5 3 1 0 4 3 14
  3e klasse 
  meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MB1 5 12 4 0 1 22 10
2 Haackey MB1 5 11 3 2 0 15 5
3 PW MB1 5 8 2 2 1 16 11
4 Zwolle MB3 5 8 2 2 1 10 9
5 Ares MB2 5 6 2 0 3 11 19
6 Apeldoorn MB2 6 5 1 2 3 10 14
7 Oosterbeek MB2 5 4 1 1 3 5 16
8 Druten MB1 6 3 0 3 3 6 11
  2e klasse 
  meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MB4 5 13 4 1 0 16 3
2 Kromhouters MB3 5 11 3 2 0 11 6
3 Ede MB3 5 8 2 2 1 17 8
4 Union MB4 5 8 2 2 1 15 6
5 Druten MB2 5 8 2 2 1 10 8
6 Zevenaar MB2 5 6 1 3 1 3 6
7 Nijmegen MB5 5 5 1 2 2 5 12
8 Bemmel MB3 5 4 1 1 3 9 10
9 Beuningen MB3 5 3 1 0 4 3 9
10 Arnhem MB3 5 1 0 1 4 4 25
  3e klasse 
  meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven MB3 5 13 4 1 0 18 6
2 Dieren MB2 5 11 3 2 0 11 4
3 Druten MB3 4 7 2 1 1 15 4
4 Bemmel MB6 4 7 2 1 1 6 4
5 Arnhem MB5 6 7 2 1 3 9 15
6 Upward MB7 5 5 1 2 2 8 9
7 Union MB7 6 4 1 1 4 5 18
8 Nijmegen MB7 5 3 1 0 4 5 15
9 Wageningen MB6 4 3 0 3 1 7 9
  4e klasse 
  meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wijchen MB5 5 10 3 1 1 12 4
2 Westerduiven MB4 5 9 2 3 0 10 7
3 Bemmel MB7 5 7 2 1 2 7 7
4 Druten MB4 5 6 1 3 1 7 8
5 Kromhouters MB4 5 5 1 2 2 5 7
6 Overbetuwe MB4 5 3 1 0 4 3 11
  4e klasse 
  meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MC1 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MC3 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MC2 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven MC1 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen MC2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MC2 0 0 0 0 0 0 0
2 Kromhouters MC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MC5 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MC4 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MC4 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MC2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC4 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MC3 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MC3 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters MC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MC5 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven MC2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MC4 0 0 0 0 0 0 0
2 Oosterbeek MC6 0 0 0 0 0 0 0
3 Oude IJsselstreek MC2 0 0 0 0 0 0 0
4 QZ MC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MC6 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen MC5 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bully MD2 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MD1 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven MD1 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen MD1 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MD2 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek MD3 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MD4 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MD2 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven MD2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MD5 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MD3 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MD7 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen MD5 0 0 0 0 0 0 0
6 QZ MD2 0 0 0 0 0 0 0
7 Wijchen MD4 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MD5 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MD4 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MD5 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MD8 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MD4 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven MD3 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes Zaal A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union MA2 10 25 8 1 1 39 17
2 HCM MA1 10 20 6 2 2 39 25
3 Upward MA2 10 11 3 2 5 29 28
4 Overbetuwe MA1 10 11 3 2 5 22 41
5 Beuningen MA12C 10 10 3 1 6 18 30
6 Druten MA1 10 9 3 0 7 25 31
  1e klasse 
  Meisjes Zaal A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ MA12C 10 28 9 1 0 59 7
2 Wageningen MA4 10 20 6 2 2 32 37
3 Druten MA2 10 14 4 2 4 33 33
4 Bemmel MA3 10 13 3 4 3 20 21
5 Bemmel MA2 10 8 2 2 6 20 35
6 Union MA6 10 1 0 1 9 17 48
  2e klasse 
  Meisjes Zaal B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Druten MB1 7 16 5 1 1 27 13
2 Nijmegen MB3 7 16 5 1 1 22 12
3 Union MB3 8 13 4 1 3 16 20
4 QZ MB2 8 5 1 2 5 18 24
5 Overbetuwe MB1 8 4 1 1 6 16 30
  1e klasse 
  Meisjes Zaal B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MB4 10 30 10 0 0 56 5
2 Bemmel MB3 10 21 7 0 3 26 22
3 Union MB4 10 18 6 0 4 35 17
4 Druten MB2 10 12 4 0 6 22 33
5 QZ MB3 10 9 3 0 7 14 34
6 Union MB5 10 0 0 0 10 4 46
  2e klasse 
  Meisjes Zaal C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MC12C 8 24 8 0 0 73 13
2 Druten MC1 8 18 6 0 2 66 21
3 Apeldoorn MC4 8 9 3 0 5 45 37
4 Nijmegen MC5 8 9 3 0 5 26 35
5 Overbetuwe MC5 8 0 0 0 8 6 110
  2e klasse 
  Meisjes Zaal C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede MC4 10 25 8 1 1 42 20
2 Wageningen MC5 10 22 7 1 2 37 13
3 Bemmel MC4 10 22 7 1 2 40 25
4 Druten MC2 10 13 4 1 5 31 16
5 HCM MC4 10 4 1 1 8 20 57
6 QZ MC3 10 1 0 1 9 15 54
  3e klasse 
  Meisjes Zaal D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MD1 10 27 9 0 1 50 18
2 Nijmegen MD2 10 14 4 2 4 26 31
3 Union MD12C 10 13 4 1 5 27 28
4 Druten MD1 10 13 4 1 5 23 25
5 Bemmel MD2 10 11 3 2 5 25 31
6 Wageningen MD12C 10 9 3 0 7 23 41
  1e klasse 
  Meisjes Zaal D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MD1 10 27 9 0 1 44 15
2 Ares MD2 10 24 8 0 2 35 12
3 Apeldoorn MD2 10 18 6 0 4 33 23
4 Druten MD2 10 11 3 2 5 26 29
5 Bemmel MD3 10 4 1 1 8 17 32
6 Nijmegen MD4 10 4 1 1 8 9 53
  2e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen D1 11 31 10 1 0 86 9
2 Maarssen D1 11 30 10 0 1 107 9
3 Zeewolde D1 11 28 9 1 1 85 9
4 Vianen D1 11 24 8 0 3 38 21
5 Culemborg D1 11 18 6 0 5 35 28
6 Eemvallei D1 11 16 5 1 5 21 23
7 Druten D1 11 15 5 0 6 18 36
8 Geldermalsen D1 11 13 4 1 6 16 63
9 Kromme Rijn D1 11 10 3 1 7 13 31
10 Leerdam D1 11 6 2 0 9 9 84
11 Rijnvliet D1 11 4 1 1 9 7 49
12 Hoevelaken D1 11 0 0 0 11 6 79
  4e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede D3 9 25 8 1 0 25 6
2 Apeliotes D14 9 17 5 2 2 29 12
3 HCM D4 9 17 5 2 2 30 19
4 Nijmegen D15 9 16 5 1 3 28 18
5 Druten D2 9 13 4 1 4 21 14
6 Zevenaar D3 8 10 4 1 3 16 13
7 Wageningen D6 9 10 3 1 5 10 21
8 Nijmegen D17 8 9 2 3 3 11 18
9 Nijmegen D16 9 4 1 1 7 12 26
10 Apeliotes D12 9 1 0 1 8 6 41
  Res. 3e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ D4 8 24 8 0 0 46 5
2 Union D11 9 24 8 0 1 40 10
3 Wageningen D7 9 21 7 0 2 47 13
4 Nijmegen D19 9 16 5 1 3 34 16
5 Apeliotes D13 9 15 5 0 4 23 20
6 Apeliotes D11 10 15 5 0 5 19 32
7 Union D10 10 13 4 1 5 24 26
8 Druten D3 9 12 4 0 5 21 30
9 HCM D5 9 6 3 0 6 13 21
10 Apeliotes D15 10 3 1 0 9 10 52
11 Nijmegen D18 10 0 0 0 10 4 56
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM H3 8 24 8 0 0 24 8
2 Bemmel H2 8 21 7 0 1 31 7
3 Wijchen H3 8 13 4 1 3 18 15
4 HCM H4 8 12 3 3 2 22 19
5 Druten H1 8 11 3 2 3 18 18
6 Apeliotes H4 8 10 3 1 4 15 14
7 Ede H3 8 10 3 1 4 14 17
8 Union H8 8 3 1 0 7 14 23
9 Beuningen H3 0 0 0 0 0 0 0
10 Wageningen H4 8 0 0 0 8 6 41
  Res. 1e klasse 
  Zaal Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem H1 10 27 9 0 1 85 17
2 Arnhem H1 10 25 8 1 1 56 23
3 Westerduiven H1 10 13 4 1 5 40 47
4 Wijchen H1 10 13 4 1 5 32 51
5 Dieren H1 10 10 3 1 6 48 56
6 Druten H1 10 0 0 0 10 18 85
  2e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Mix F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren

Algemeen
MZD2 Apeldoorn MD2 0-4
MZD2 MHCBeuningen MD1 0-2
ZH1 MHC Dieren H1 3-5
ZH1 Westerduiven H1 1-10
JZB1 NMHC Nijmegen JB2 1-6
JZB1 THCC De Kromhouters JB1 1-5
mB1 Apeldoorn MB2 1-2
MZC2 HCM Arnhem MC4 6-0
MZC2 MHC EDE MC4 0-1
MZD1 MHC Bemmel 800 MD2 2-2

Verslagen
Nog geen verslagen.