Social media
Agenda
De agenda is leeg
 
Hele agenda
Contact
Hockey Club Druten
De Gelenberg 10
6654 AZ Druten

06 232 161 98 (Telefonisch alleen bereikbaar op wedstrijddagen (za/zo) gedurende de openingstijden van het clubhuis).

Voor verdere informatie kunt u de website raadplegen of contact opnemen per mail via [email protected]

Postbus 127 6650 AC Druten
Zoeken
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jeugd 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterbeek JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dieren MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Druten MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 QZ MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oude IJsselstreek MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twello MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dieren MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Union MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 QZ MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kromhouters MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Union MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Beuningen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Druten D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mierlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuth D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Overbetuwe D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tegelen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Venray D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlijmen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Druten D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mierlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuth D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tegelen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Venray D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes D12 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeliotes D14 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM D6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen D17 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijmegen D15 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nijmegen D16 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Overbetuwe D2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Union D12 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Upward D3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wageningen D6 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zevenaar D3 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes D13 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeliotes D15 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Apeliotes D11 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Druten D3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCM D5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijmegen D14 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nijmegen D13 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Union D10 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Union D11 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wageningen D7 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Westerduiven D2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes H4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede H3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM H4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCM H3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mezen H2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nijmegen H8 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nijmegen H7 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wageningen H4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wageningen H3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wijchen H3 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 1e klasse 
  jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeldoorn HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beuningen HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Druten HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Epe HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kampen HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nunspeet HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ommen HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oosterbeek HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Westerduiven HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwolle HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E1 
    1e klasse 
  meisjes 8E1 
    1e klasse 
  meisjes 8E2 
    1e klasse 
  meisjes E1 
    1e klasse 
  meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 
    1e klasse 
  Mix F1 
    1e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren

Verslagen
Nog geen verslagen.